Onea.

Time to shop! Find your favorite product, check the latest collection & don’t miss out the best discounts with Onea!

#Instagram

Newsletter
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Contact Us

156-677-124-442-2887 onea@elated-themes.com 184 Street Victoria 8007

Doprava ZDARMA do 3 pracovních dnů po celém Česku na objednávky nad 1300 Kč!

  /  Návod jak vyrobit balónkovou girlandu od Esteri

Návod jak vyrobit balónkovou girlandu od Esteri

Návod Esteri

Už sa nemusíte obávať či to dokážete

Připravili jsme detailní video manuál

pro vytvoření balónkové girlandy od foukání balónků, přes tipy na vázání balónků s prsty nebo s pomůckou, až po samotné skládání girlandy, dolepování balónků a detailní dozdobení květinami s doplňky.

Obrázkově textový manuál

na zhotovení balónkové girlandy Esteri
Foukání a vázání balónků

Krok č. 1

Foukání balónků

Můžete použít naši elektrickou pumpu, nebo i ruční či nožní pumpu. V případě, že doma vlastníte kompresor, je to také výborné řešení. Helium můžete použít dle vlastního uvážení (helium nedodáváme).
Správný kulatý tvar balónku do girlandy

Naše odporúčanie

Správný tvar balónku

vázání balónků

Krok č. 2

Vázání balónků

Vázat můžete nejjednodušeji prsty, doporučujeme podívat náš video návod. Pozor! Naše sady obsahují také dvojité balónky, neoddělujte je od sebe. Po nafoukání je můžete svázat jedním uzlem oba společně, je to ale fyzicky náročnější. Proto doporučujeme svázat zvlášť nejprve vnitřní balónek a následně vnější. Vždy dotahujte uzlíky silněji, předejdete rychlému sfukování balónků.
Příprava girlandy

Krok č. 3

Příprava girlandy

Průhlednou pásku s otvory pro zachycení balónků, která je součástí našich balení, si připevněte o nějaký háček či věšák, dveře do výšky alespoň 1,5 metru. Otočte si ji takovým směrem, aby menší výřezy v otvorech směřovaly k Vám, snáze se Vám budou zajišťovat stopky balónků. Doporučujeme pracovat min. ve dvou, kde jeden podává balónky a druhý je umisťuje do girlandy. Promyslete si pořadí barev balónků.

Krok č. 4

Uchycení balónků do girlandy

V tomto kroku doporučujeme používat jen středně velké, případně malé balónky, avšak maximálně 70% z celkového množství středních balónků. Zbývající budete potřebovat k dolepování a dosažení atypického tvaru podle potřeby.

Krok č. 5

Umístění girlandy na místo

V tomto kroku potřebujete připravenou girlandu pevně uchytit na požadované místo. Girlandu můžete rozstřihnout na 2 části, nebo spojit 2 girlandy, ohnout do nějakého tvaru a pod. Pro uchycení na své místo použijte přiložené lepící háčky a také stuhu, se kterou můžete přivázat girlandu na více místech pro lepší stabilizaci.
Nálepky na balónky

Krok č. 6

Dolepování balónků a vytvoření tvaru

Zaměřte se vždy na pohled ze předu, jako fotograf. Obsahuje-li Vámi zvolená sada velké balónky (cca. 0,5m a více), začněte jejich umístěním. Použijte přiložené lepky, se kterými se velmi snadno manipuluje. 1 balónek = 1-2 lepky. Na velký použijte 3 lepky není-li na zemi. Pokračujte dolepením středních balónků, do takových tvarů jakou máte představu. Poslední krok je dolepování malých balónků, kterými vyplníte mezery, zakryjete viditelné stopky a pod.

Tip na záver

Dodekorujte květinami, trávami, předměty

Kreativitě se meze nekladou. Můžete mezi balónky vsunout různé trávy či umělé květiny. V našem e-shopu nabízíme prodej i pronájem umělých květin právě pro tento účel. Pro dokonalou fotostěnu se zaměřte také na okolí fotostěny, doplňte různé vázy či závěsy a jiné dekorace. Při dětských oslavách hračky, koberečky, stany...