Návod jak vyrobit balonovou girlandu od Esteri.cz - Balónová výzdoba Esteri

Onea.

Time to shop! Find your favorite product, check the latest collection & don’t miss out the best discounts with Onea!

#Instagram

Newsletter
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Contact Us

156-677-124-442-2887 onea@elated-themes.com 184 Street Victoria 8007

Doprava ZDARMA do do 3 pracovních dnů po celém Česku na objednávky nad 1300 Kč!

  /  Návod jak vyrobit balonovou girlandu od Esteri.cz

Návod jak vyrobit balonovou girlandu od Esteri.cz

Návod Esteri

Už se nemusíte obávat jestli to dokážete

Připravili jsme detailní video manuál

pro vytvoření balonové girlandy od foukání balonů, přes tipy na vázání balonů s prsty nebo s pomůckou, až po samotné skládání girlandy, dolepování balonů a detailní dozdobení květinami s doplňky.

Obrázkově textový manuál

na zhotovení balónové girlandy Esteri
Foukání a vázání balónů

Krok č. 1

Foukání balonů

Můžete použít naši elektrickou pumpu, nebo i ruční či nožní pumpu. V případě, že doma vlastníte kompresor, je to také výborné řešení. Helium můžete použít dle vlastního uvážení (helium nedodáváme).
Správný kulatý tvar balónu do girlandy

Naše odporúčanie

Správný tvar balónu

vázání balónů

Krok č. 2

Vázání balonů

Vázat můžete nejjednodušeji prsty, doporučujeme podívat náš video návod. Pozor! Naše sady obsahují také dvojité balóny, neoddělujte je od sebe. Po nafoukání je můžete svázat jedním uzlem oba společně, je to ale fyzicky náročnější. Proto doporučujeme svázat zvlášť nejprve vnitřní balon a následně vnější. Vždy dotahujte uzlíky silněji, předejdete rychlému sfukování balónů.
Připrava girlandy

Krok č. 3

Příprava girlandy

Průhlednou pásku s otvory pro zachycení balonů, která je součástí našich balení, si připevněte o nějaký háček či věšák, dveře do výšky alespoň 1,5 metru. Otočte si ji takovým směrem, aby menší výřezy v otvorech směřovaly k Vám, snáze se Vám budou zajišťovat stopky balonů. Doporučujeme pracovat min. ve dvou, kde jeden podává balóny a druhý je umisťuje do girlandy. Promyslete si pořadí barev balonů.

Krok č. 4

Uchycení balónů do girlandy

V tomto kroku doporučujeme používat jen středně velké, případně malé balony, avšak maximálně 70% z celkového množství středních balonů. Zbývající budete potřebovat k dolepování a dosažení atypického tvaru podle potřeby.

Krok č. 5

Umístění girlandy na místo

V tomto kroku potřebujete připravenou girlandu pevně uchytit na požadované místo. Girlandu můžete rozstřihnout na 2 části, nebo spojit 2 girlandy, ohnout do nějakého tvaru a pod. Pro uchycení na své místo použijte přiložené lepící háčky a také stuhu, se kterou můžete přivázat girlandu na více místech pro lepší stabilizaci.
Nálepky na balóny

Krok č. 6

Dolepování balonů a vytvoření tvaru

Zaměřte se vždy na pohled ze předu, jako fotograf. Obsahuje-li Vámi zvolená sada velké balóny (cca. 0,5m a více), začněte jejich umístěním. Použijte přiložené lepky, se kterými se velmi snadno manipuluje. 1 balón = 1-2 lepky. Na velký použijte 3 lepky není-li na zemi. Pokračujte dolepením středních balonů, do takových tvarů jakou máte představu. Poslední krok je dolepování malých balonů, kterými vyplníte mezery, zakryjete viditelné stopky a pod.

Tip na záver

Dodekorujte květinami, trávami, předměty

Kreativitě se meze nekladou. Můžete mezi balony vsunout různé trávy či umělé květiny. V našem e-shopu nabízíme prodej i pronájem umělých květin právě pro tento účel. Pro dokonalou fotostěnu se zaměřte také na okolí fotostěny, doplňte různé vázy či závěsy a jiné dekorace. Při dětských oslavách hračky, koberečky, stany...